Czy uwidocznienie żył na ciele przy tabletkach antykoncepcyjnych Naraya jest wskazaniem do przerwania stosowania antykoncepcji?

Czy uwidocznienie żył na ciele przy tabletkach antykoncepcyjnych Naraya jest wskazaniem do przerwania stosowania antykoncepcji hormonanej czy możliwa jest zmiana na inne tabletki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zalecić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.