Czy wyniki wskazują na endometriozę?

Witam. Od kilku dni po miesiączce bolą mnie strasznie plecy w miejscu lędźwi zaczął się od kiedy dostałam miesiączki bolało mnie także podbrzusze kilka dni ale już przeszło natomiast plecy zostały. Mam sama chore stawy krzyzowo-biodrowe i nie wiem czy może to jakoś promieniować ponieważ same stawy teraz nie bolą tylko lędzwia. Mysle czy to nie endometrioza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć