Czy z wyników krwi zobaczę problemy ze sercem?

Czy z wyników krwi zobaczę czy mogę mieć jakieś problemy ze sercem od pewnego czasu mam silne bóle w klatce piersiowej po lewej stronie drętwienie ręki duszności w pozycji leżącej jakie wyniki mogę wykonać bez konsultacji z lekarzem?

Konieczna jest osobista wizyta u kardiologa - rozmowa, badanie lekarskie, EKG; dziś standardem jest również wykonanie badania echokardiograficznego.
Proponuję zacząć o wykonania tzw. "podstawowych badań", w tym badanie moczu ogólne oraz CRP - "białka stanu zapalnego".
Dolegliwości w pierwszej kolejności sugerują możliwe problemy z kręgosłupem.
Proszę dodatkowo rozważyć zdjęcie rtg klatki piersiowej oraz wizytę u neurologa.
Serdecznie pozdrawiam.