Czy zażycie 2 tabletek EllaOne mogło zatrzymać okres?

Witam . 20 marca miałam okres.Kochałam sie potem z chlopakiem wpadlismy wziełam ella one. za pare dni sytuacja sie powtórzyła i znowu wziełam tabletke. Od tamtej pory nie mam okresu. Test robiłam w róznych odstepach czasu i wyszedł negatywnie. Robiam z 3 testy. czy ty mozliwe ze po zarzuciu 2 tabletek ella one wstrzymał mi sie okres?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.