Czym jest spowodowany ból podbrzusza przed okresem podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam ,od 10mc biorę tabletki antykoncepcyjne ovulastan . Co kilka miesięcy przed okresem około 2tyg boli mnie podbrzusze jest to delikatny ból . Byłam w styczniu i lekarza miałam usg i badanie i wszystko jest dobrze . W takim razie czym może być spowodowany dany dyskomfort ?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakaś infekcja dróg moczowych? Sadze ze warto jest wykonać badania hormonalne i udac sie do lekarza ginekologa