Czym usunąć guzek na spodzie stopy?

Na spodzie stopy zrobił mi się malutki guzek koloru sinego, przy dotyku trochę boli- co to może być czyżby mogło pęknąć jakieś naczynie krwionośne, guzek raczej się nie rusza jest w miejscu. Co to może być do jakiego lekarza się udać czy smarować to miejsce jakiś żelami

Trudno mi określić co to za guzek bez bezpośredniego badania. Może rzeczywiście to wynaczynienie miejscowe krwi, miejscowy krwiak. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem ogólnym, który zadecyduje po bezpośrednim badaniu o dalszym postępowaniu.