Dieta kopenhaska i ból nerki

Witam Dzis mam 3 dzien diety kopenhadzkiej, od wczoraj boli mnie nerka. Nie wiem co jest tego przyczyna, jestem zdrowa kobieta, mam 25 lat. wzrost 160 waga przed 54,3 po 3 dniu 53,1. czy dieta obecna nie wplynie na zajscie w ciaze w lutym.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę wykonać badania moczu i udać się do lekarza.
Dieta kopenhaska nie jest dietą fizjologiczną, ale nie powinna Pani mieć kłopotów z zajściem w ciążę chyba że straci Pani dużo na wadze, a wtedy kłopoty już mogą się rozpocząć. Dlaczego przy prawidłowej wadze stosuje Pani tak wyniszczajacą dietę?

Pozdrawiam serdecznie