Dlaczego boli mnie podbrzusze w środkowej części?

Od dwóch tygodni boli mnie podbrzusze w środkowej części.USG brzucha,wyniki badań moczu i krwi w tym CRP w normie.Im więcej chodzę tym większy rozrywający ból.Ginekolog stwierdził tylko zapalenie, przepisał antybiotyki aUGMENTIN I Dalacin ale to nie pomaga.Ból nie ustępuje,nie mogę wręcz chodzić

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza ginekologa i sądzę że także u internisty aby ocenił objawy w bezpośrednim badaniu klinicznym.