Dlaczego mam bóle po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

Witam. Mam 39 lat. Jestem po usunięciu woreczka żółciowego ok 14 mc. temu. Od jakiegoś 1,5 miesiąca pobolewa mnie w prawym bólu pod żebrami. Ból nie jest związany z pora dnia ani nie jest uzależniony od jedzenia. Dzisiaj dodatkowo oprócz bólu pod żebrami zaczęło bolec mnie z tej samej strony ale powyżej mniej więcej na wysokości piersi i nieco wyżej Martwię się ze to coś z wątroba lub trzustka. Dodam ze mam teraz dużo stresu związanego z choroba taty. Bardzo proszę o podpowiedz . Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

W celu przeprowadzenia diagnostyki bólu sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!