Dlaczego mam ciągłe piski w uszach?

dzień dobry. 5 stycznia - poczulam, ze ucho lewe jest zatkane, czulam rozpieranie w nosie, lekki bol gardla i piski w uszach, trzaski przy przelykaniu i niemoznosc wyrownania cisnienia. na drugi dzien poszlam do lekarza. dostalam ibuprom pseudoefedryne, leki na alergie i pronasal. nie przechodzilo. poszlam zrobic badanie sluchu i tympanogram. tympanogram okej, badanie sluchu w uchu prawym ok, w lewym ubytek 40-50 db na prawie kazdej częstotliwości. od razu wdrozono leczenie sterydami. za 5 dni kontrola - sluch na poziomie 5-10 db w uchu. ja nue czuje roznicy. lekarz stwierdzil dysfunkcje ssż, po lewej stronie staw tragicznie strzela. leczenie stawu nie daje ulgi. do tego w listopadzie byl uraz glowy. mri glowy bez zmian. doopler bez zmian. jest niedoczynnosc tarczycy. biore witaminy z grupy b imagnez. jestem osoba bardzo nerwowa, bardzo sie stresuje, byc moze mam nerwice. puls ciagle bardzo wysoki. ostatnio w badaniu endoskopowym objawy alergii i podejrzenie refluksu. biore pronasal, leki na alergie. co dalej moge zrobic w celu diagnozy mojego problemu i leczenia? nie chce zostac z tymi piskami, niszcza mi zycie.

Proszę Cię a właściwe BŁAGAM !!! Odstaw natychmiast te wszystkie leki jak chcesz żyć. Za dużo tego. Napisz lub zadzwoń za miesiąc jak odstawisz te wszystkie leki.