Dlaczego mam problem z wyprostowaniem się?

Dnia 3 luty m8alem problem z wyprostowaniem się do dnia dzisiejszego zdarzyło mi się to z trzy cztery razy dziś miałem taki ból że miałem ciężki cokolwiek podnieść na chwilę obecną jest lepiej ale odczuwam ból co to może być

Lek. Paweł Szadkowski

Ból kręgosłupa ma bardzo wiele przyczyn. Należałoby pogłębić wywiad. Czy ból wystąpił podczas wykonywania jakiejś czynności, czy jakaś pozycja nasilała/zmniejszała dolegliwości, czy wcześniej wystąpił jakiś uraz, czy leczy się Pan przewlekle z powodu jakichś chorób itd. Najlepiej w tym celu udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który po zbadaniu ukierunkuje ewentualnie dalszą diagnostykę.