Dlaczego mam pulsowanie w stopie?

Witam. Od kilku dni co jakiś odczuwam pulsujący ból w lewej stopie, który samoistnie przechdzodzi. Jaka może być przyczyna? Do jakiego specjalisty powinnam się zgłosić aby to sprawdzić.

Witam,

opisany objaw może mieć rozmaite przyczyny od intensywnym wysiłku fizycznym, wielogodzinnej pracy w pozycji stojącej ale także jako objawy poważnych chorób. W takim przypadku przed wizytą u lekarza reumatologa za chęcam wykonać diagnostykę laboratoryjną z krwi aby na pierwszej wizycie specjalista reumatolog miał już rozeznanie z czym ma się do czynienia aby wdrożyć w razie nieprawidłowościach w badaniach krwi oraz w badaniu fizykalnym leczenie lub dalszą rozszerzoną diagnostykę obrazową. Badania z krwi morfologia z rozmazem, CRP, glukoza, lipidogram, kreatynina, kwas moczowy, badanie ogólne moczu.

Pozdrawiam