Dlaczego od dłuższego czasu mam problem z wychodzeniem z domu?

Dzień dobry. Chcialabym sie dowiedziec co mi jest. Otóż od dłuższego czasu mam problem z wychodzeniem z domu. Powoduje to lęk przed miejscami gdzie nie ma toalety. Jak juz gdzies wyjde to zaraz wracam sie do domu, bo zaczyna mnie bolec brzuch i musze skorzystać z toalety. To wszystko skutkuje tym, ze caly czas jestem niespokojna, smutna i rozdrazniona. Zaczelam brac leki ziolowe na uspokojenie, ale coz malo pomogly. Nie mam na nic sily ani ochoty. Prosze o pomoc ze zdiagnozowaniem.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy wskazują na objawy nerwicowe.

Zachęcałabym Panią, by kontrolnie skonsultować niepokojący
i utrudniający Pani codzienność symptom, u Lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Panią na ewentualną/dalszą diagnostykę
urologiczną, celem uzyskania tylko pozytywnych informacji,
dotyczących funkcjonowania nerek.

Równolegle zachęcałabym Panią, by podjęła Pani diagnostykę
oraz leczenie psychologiczne/psychoterapeutyczne.
Objawy nie leczone, mają tendencję do nasilania się, co prowadzi do obniżenia komfortu życia fizycznego/psychicznego.

Aby skutecznie wyleczyć zaburzenia nerwicowe, jest potrzeba dotarcia do źródła symptomatycznego, by zalecić optymalną formę terapii.
Proszę nie czekać i skontaktować się ze Specjalistą.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy terapeutycznej ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605