Dlaczego odczuwam mdłości i pełność w brzuchu?

Witam w sierpniu miałam robiona gastroskopie na której wyszło przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka małego stopnia bakteria helicobacter ujemna. Przez 1 miesiąc brałam dexilant 60 później doraźnie dexilant 30 na początku było ok poniewaz od sierpnia non stopnia prawie przyjmuje ten dexilant 30. Teraz znów dolegliwości wróciły wzięłam już 14 tabletek dexilantu 60 a nadal odczuwam czasami lekkie dolegliwości mdłości pelnosc w żołądku . Czy ten lęk już nie działa na mnie? Jak to wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza gastrologa i odpowiedni dalszy proces diagnostyczno - leczniczy