Dlaczego odczuwam ucisk w skroni?

Wczoraj uderzyłam się w głowę o kant szafki, już drugi raz w przeciągu kilku miesięcy. Nie bolało bardzo, ale bardzo mnie to zdenerwowało. Nie mam nawet guzka. Dzisiaj odczuwam ucisk w skroni i okolicach i nie wiem czy to może mieć jakiś związek czy to tylko moja wyobraźnia. Często cierpię na objawy nerwicowe i wiele objawów przeze mnie zaobserwowanych było już zbadane przez lekarzy, że nic się nie dzieje. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Ból jak najbardziej może być spowodowany uderzeniem, nawet, jeśli nie było guzka.
Jeśli w przeciągu kilku dni objawy nie ustąpią, lub się znacznie nasilą, może Pani udać się do lekarza.