Dlaczego ostatnio miewam gorsze dni?

Witam, od jakiegoś czasu miewam gorsze dni, a 2 dni temu na weekend sporo wypiłem i siedziałem do rana. Przez ostatnie 2 tyg. Miałem nocki wracałem po 6:00 do domu, tłumaczył sobie moje objawy właśnie tym ale zaczynam się martwić. Czuję właśnie od tego weekendu strasznie słabo, bolą mnie mięśnie mam zimne poty czuję głód ale nie chce mi się jeść, boli mnie lekko glowa do tego jestem wzdęty i mam podwyższone ciśnienie, dodam że śpię po parę godzin w nocy po czym wstaję i nie chce mi się spać a w dzień jak najbardziej. Mam w nawyku nieregularnie się odżywiać lecz nie jestem otyły biorę wszelakie witaminy ale bez skutku.

Witam
Opisane objawy mogą mieć wielorakie podłoże i proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego który po zdiagnozowaniu objawów zaleci dalsze leczenie. Należy ustalić co może być przyczyną opisanych objawów i w zależności od tego zastosować dalsze leczenie bądź psychoterapię.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

W odpowiedzi na Pana relację...
Zaprezentowane przez Pana symptomy wskazują na odpowiedź Pana organizmu na "przedawkowanie" alkoholu, co wymaga regeneracji sił.
Do tego wymieniony przez Pana styl życia, nie służący dobrostanowi
fizycznemu/psychicznemu/mentalnemu.

Przydatna (do rozważenia) byłaby dla Pana zwyczajna rozmowa z Psychologiem, by mógł Pan zmienić dotychczasowy styl życia (poprzez ustawienie priorytetów) na bardziej prozdrowotny.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605