Dlaczego zmagam się z napadami płaczu?

Witam Mam na imie Krzysiek i mam 20 lat otóż od pewnego czasu dziwnie sie czuje tzn boje sie ze bd psychiczny ze umrę czasami ostatnio miałem napady płaczu strach ze juz niigdy nie będę normalny czuje sie jakby zawieszony czasami inni rozmawiają a ja walcze z myslami ze sie zle czuje itd jakiiś jestem nie wiem zamknięty zerwała ze mną dziewczyna ogólnie czuje jakąś hmmm pustke boje sie ze zwariuje albo coś a naprawde chce zeby było normalnie a tu 3 dni jest dobrze a potem 10 fatalnie sie czuje

Dzień Dobry Panu,

Opisane przez Pana objawy mogą sugerować odpowiedź Pana organizmu na stres.
Proszę nie czekać i udać się na konsultację diagnostyczną do Poradni Zdrowia Psychicznego, celem podjęcia odpowiedniego leczenia.
O skierowanie proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu.

Życzę Panu tylko najlepszego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam serdecznie,

Opisuje Pan bardzo uciążliwie dla Pana objawy, które wyraźnie utrudniają funkcjonowanie na co dzień.
Warto by zgłosił się Pan na konsultację z psychiatrą i psychologiem, by rozpocząć pracę nad poprawą obecnej sytuacji.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Witam Pana
Rozstanie z ukochaną osobą należy do najbardziej bolesnych
wydarzeń w życiu człowieka.
Zwykle całkowicie dezorganizuje życie.
Często niesie za sobą złość, niepokój, frustrację, poczucie zwątpienia,
poczucie odrzucenia, poczucie rozpadu wewnętrznego,
poczucie osamotnienia, utratę pewności siebie
oraz poczucie niskiej wartości a nawet depresję.
Jednak z upływem czasu emocje i przykre uczucia związane
z rozstaniem powinny stopniowo słabnąć.
Jeżeli jednak proces adaptacji do tej trudnej i bolesnej sytuacji
nadmiernie się przedłuża, a ból i emocje są „żywe” jak tuż po rozstaniu,
to warto skorzystać z pomocy psychologa.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii, która pozwoli Panu
spojrzeć na siebie i ten związek z odpowiedniej perspektywy,
a także wzmocnić poczucie własnej wartości i odzyskać równowagę
wewnętrzną, dzięki czemu Pana życie nabierze sensu
i odzyska Pan radość życia.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl