Dłuższy okres i krwawienie po stosunku

ok14 dni temu dostalam miesiaczke ktora trwala ok 7 dni ok jednego do dwoch dni dluzej niz normalnie.Po kilku dniach od skonczonego okresu pojawilo sie brazowe plamnie ktore trawlo jakis czas,po sexie byla to krew od tego czasu jest tak caly czas,niewiem co o tym myslec,czy to przedluzajacy sie okres?W czasie okresu kochalam sie z moim chlopakiem bez zabezpieczenia,czy to moze byc powodem ciazy?
ponad rok temu

Witam,
Stosunek w trakcie miesiączki wiąże się z pewnym ryzykiem zajścia w ciążę, szczególnie jeśli Pani cykl jest krótszy niż 26 dni. Krwawienia po stosunku są natomiast charakterystycznym objawem nadżerki szyjki macicy. Myślę dobrze byłoby aby zgłosiła się Pani do ginekologa, który przeprowadzi dokładną diagnostykę.