Do jakiego lekarza pójść w celu diagnozy socjopatii?

Do jakiego lekarza pójść w celu diagnozy socjopatii? Jestem niemal na 100% pewien, że nim jestem (i nie jest mi w sumie z tym źle). Przestałem czuć cokolwiek, nie odczuwam strachu, nie potrafię kochać, manipuluję, wychodzi ze mnie despotyzm i narcyzm. Często pakuję się w kłopoty, nie uczę się już na błędach. Nie mam sumienia- wstyd, czy refleksja są mi obce. Czy jak pójdę do lekarza w miejskim ośrodku zdrowia, to będzie gdzieś odnotowane? (nie chcę mieć potem problemu ze znalezieniem pracy itd).

Najlepiej udać się do lekarza psychiatry, a dodatkowo skorzystać z pomocy psychologa.
Pozdrawiam serdecznie!

Specjalistą od diagnostyki zaburzeń osobowości jest lekarz psychiatra lub psycholog kliniczny. Jeśli skorzysta Pan z pomocy w poradni publicznej ( w ramach kontraktu z NFZ) będzie to odnotowane w systemie i kartotece, jednak w większości pracodawcy nie mają dostępu do tych informacji.

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą, psychologiem. Wizyta u lekarza czy psychologa jest odnotowywana. Natomiast specjalistę obowiązuje tajemnica zawodowa. Klient ma prawo do dyskrecji, co do przebiegu leczenia, danych osobowych. Takie informacje nie są udzielane pracodawcom. Pozdrawiam serdecznie