Drętwienie palców w nocy u 35-latki

Witam! Mam pytanie w sprawie drętwienia palców, mrowienia,gdyż atakuje mnie w nocy ,gdy wózek wiozę z dzieckiem to muszę prostować polce,ponieważ ból nie do wytrzymania. Co mam robić i co może być powodem?

Witam,
problem drętwienia palców jest bardzo szerokim pojęciem.
Trudno od razu ustalić jednoznaczną przyczynę problemu - może być to wynik niedoboru niektórych elektrolitów w diecie lub też ucisku korzeni nerwowych wychodzących z kręgosłupa.
Może Pani zacząć od suplementacji magnezu w formie tabletek musujących, wykonania jonogramu (badanie z krwi) lub też zapisać się na wizytę do neurologa.
Pozdrawiam