Gęsty śluz, bóle podbrzusza, mdłości

Witam, pod koniec czerwca wyjechałam do pracy za granice na dwa miesiące. Miałam okres z kilku dniowym spóźnieniem . Od lipca nie mam , to juz dwa miesiące:( robiłam test ciązowy tydzień temu . wyszedł negatywny. nie mam mdłości , piersi tez mnie nie bolą ani krzyż. Śluz nieco gęstszy koloru białego ,a teraz od kilku dni mam bóle w podbrzuszu. We wtorek mam wizyte u ginegologa. Pracowałam przy taśmie cały czas miednicą opartą o bardzo zimną bande. Czy to może być przyczyna zaniku okresu.?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyn braku miesiączki może być wiele, w tym intensywna praca w niekorzystnych warunkach, zmiana klimatu, stres, zaburzenia hormonalne, schorzenia tarczycy jak i wiele innych. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.