Kobieta , 21 lat Dzień dobry, wczoraj wróciłam pociągiem z pracy nad morzem. Czułam się trochę połamana, ale wróciłam do domu i wszystko było dobrze. Rano, gdy się obudziłam bolały mnie strasznie kości,. Mama doradziła mi, żebym zmierzyła sobie ciśnienie i temperaturę. Wyszło mi 38,9 oraz 135/75 puls 114!!! Nigdy czegoś takiego nie miałam. Dodam, że jestem alergikiem, a tam gdzie mieszkam jest dużo alergenu, z którym nie stykałam się pracując nad morzem. Cały dzień funkcjonuje normalnie, nie leżałam.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • AlergologiaAlergia dotyczy ludzi z w każdym wieku. Typowa choroba alergiczna to atopowe zapalenie skóry, które zazwyczaj ustępuje przed ukończeniem 10. roku życia, natomiast w późniejszych latach pojawia się astma oskrzelowa.
  • Alergeny – Czy twoje oczy wypełniają się łzami na samą myśl o powąchaniu kwiatka lub koszeniu trawy? Czy twoja skóra robi się czerwona w kontakcie z gumą lub metalami? Czy po zjedzeniu jakiegoś dania masz sensacje żołądkowe lub puchnie ci język? Alergia ma wiele twarzy i rozmaite objawy u różnych ludzi.
Artykuły na ten temat