Homeopatyczne leczenie nerwicy

Od roku walczę z nerwicą, radzę sobie jednak półśrodkami jak zioła, homeopatia, uciekłam tez w sport a konkretnie bieganie. Dzisiaj od rana mialam uczucie "ciasnej glowy" a po południu czułam mrowienie najpierw na kości policzkowe a później na lewej części głowy. Pojawiało się delikatnie i tak samo delikatnie znikało. Przy moim niskim ciśnieniu na co dzień ( 116/60) w tamtym momencie podskoczyło mi do 140/86.Czy w/w objawy mogą miec podloże nerwicowe i czy można uprawiać w tym przypadku sport?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza