Hypoechogenne ognisko w trzustce i powiększona śledziona

W okolicy trzustki hypoechogenne ognisko o wym. 3,4*1,9 cm. i powiększona śledziona 16 cm. Proszę mi napisać jak zinterpretować te wyniki usg jamy brzusznej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wskazuje na występowanie zmiany w obrębie trzustki. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza prowadzącego.