Interpretacja USG jamy brzusznej 42-latki

Proszę o interpretacje USG jamy brzusznej:wątroba wielkością na pograniczu normy, w prawym płacie pod przepona hyperechogeniczne ognisko o śr7mm,poza tym bez zmian ogniskowych.Pęcherzyk żółciowy bez cech kamicy.Drogi żółciowe nieposzerzone.Trzustka widoczna w zakresie głowy i trzonu jednorodna, niepowiększona.AortaBrzuszna nieposzerzona.ObieNerki typowo połozone, oRównych zarysachZewnętrznych,bez cechKamicy i zastoju.ŚledzionaJednorodna, Niepowiększona.NieStwierdzaSieWolnegoPłynuW jamieOtrzewnej

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zmiana w wątrobie powinna zostać poddana dalszej diagnostyce. Proszę skonsultować się z w tej sprawie z lekarzem, który zlecił wykonanie USG jamy brzusznej.