Jak i ile trzeba ćwiczyć, aby przywrócić kondycję?

Mam rower magnetyczny, koło zamachowe 4,2 kg. Mam 15 lat, 50 kg i 165 cm wzrostu, i chciałbym się dowiedzieć, jaki trening będzie najlepszy, aby wyrobić sobie kondycję?
15 LAT ponad rok temu

Witam,
jeśli chodzi o wydajny trening, to należy ćwiczyć minimum 30-40 minut dziennie, aby spalać tkankę tłuszczową i nabrać kondycji. Trening należy zacząć od ćwiczeń siłowych, np. brzuszków, pompek czy innych ćwiczeń na siłowni, a po kilkunastu minutach przejść do części aerobowej (rower, pływanie, jogging, marsz czy steper). Dzięki temu zawartość komórek tłuszczowych zostanie skuteczniej spalona, a nasza kondycja i wytrzymałość się zwiększa.
Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut.
Pozdrawiam