Jak leczyć infekcje górnych dróg oddechowych u dziecka?

Witam serdecznie, Moje 9 miesięczne dziecko od 3 miesięcy boryka się z infekcjami górnych dróg oddechowych. Przebadano dzidziusia jak można, usg główki, laryngolog, prześwietlenie klatki piersiowej, CRP badane prawie co tydzień, bo było podwyższone. Brany był raz antybiotyk, później dicortinef do nosa, flagaminę wykrztuśnie i mucofluid. Stan fizyczny dziecka jest dobry, uprzykrza nam życie tylko ten katar, który gdzieś tam po tylnej ścianie spływa, gdyż aspiratorem do odkurzacza nic nie jesteśmy w stanie ściągnąć, a dziecku ewidentnie coś charczy na gardle. W nocy jest mokry kaszelek. Obecnie unikamy lekarzy, bo wizyty nic kompletnie nie wnoszą. Dziecko ma robione inhalacje z Nebudose Hialuronic, ma oczyszczany nos, a do buzi 2x1 tantum verde. Objawy nie ustępują, a szczepienie non stop jest odwlekane. Nie gorączkuje. Co dalej robić? Aaaaa ketotifen był 2x po 10 dni podawany, nie widać efektów.

O Matko Boska, co Wy wyprawiacie z tym dzieckiem??? Luudzie!! Dicortinefu nie podaje się do nosa! Czytajcie zawsze ulotki leków nim podacie go sobie lub dziecku! Lekarze tego często nie wiedzą o zgrozo i wyprawiają ludziom krzywdę. Sami dbajcie o swoje bezpieczeństwo. Zakaziliście dziecku nos i gardło sami razem z lekarzami odsysając nos brudnym i nie sterylizowanym aspiratorem, stosujecie po nad to inhalacje sterydowe po których dziecko przestanie rosnąć. Dziecko dostaje Ketotifen, lek na alergię, dla czego?? Proszę wszystko przerwać i przyjechać do mnie tydzień po odstawieniu wszelkich leków.