Jak leczyć kłucie w okolicach lewej strony podbrzusza?

Witam serdecznie. Moja dolegliwość polega na kłuciu w okolicach lewej strony podbrzusza przy ruchu, oddychaniu, kaszlu oraz siedzeniu. Początkowo kłucie występowało o minimalnym nasileniu, lecz z biegiem czasu (od wczoraj) dolegliwość się nasila. Oprócz tego jestem osłabiona i miewam zawroty głowy. Dodam, że dolegliwość ta powtarza się już po raz drugi, gdyż około roku temu miałam podobnie, lecz wtedy w ogóle nie mogłam się ruszać. Proszę o diagnozę. Pozdrawiam, Bożena.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest wykonanie badania lekarskie. proponuję udać się do lekarza rodzinnego

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry, bardzo dziękuję za przesłanie pytania, niestety wykracza ono poza zakres dietetyki, dlatego zachęcam do konsultacji z lekarzem rodzinnym.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać:
Zdrowe nie znaczy nudne
https://www.mojdietetyk.pl/artykuly/zdrowe-nie-znaczy-nudne.html