Jak leczyć zawroty głowy przy migrenie?

Witam mam 27 lat od trzech lat leczę sobie na migrenowe bóle głowy. Od pewnego czasu mam bardzo silne zawroty głowy nogi jak z waty ręce też przyspieszony oddech i bóle w klatce piersiowej, bóle nasilają się jak jestem zdenerwowana. Miałam robioną tomografię rezonans badanie błędnika wszystko jest dobrze. Czy takie objawy mogą sugerować nerwicę nieraz myślę że umrę. Proszę o jakąś rade

Witam
Temat jest wielowątkowy i złożony, Prawdopodobnie objawy mają podłoże psychosomatyczne, a to oznacza, że ich przyczyną są trudności w opanowaniu różnych trudnych stanów emocjonalnych i aby objawy ustąpiły, wskazane jest podjęcie psychoterapii z doświadczonym psychoterapeutą, aby krok po kroku rozkminować to, co jest przyczyną opisanych symptomów.
Pozdrawiam
Anna Szyda