Jak poradzić sobie z nagła zmianą stosunku do rodziny u osoby z nerwicą?

Witam! Jestem DDA.mam męża i dZieci .cierpię też na nerwicę lękową.od dzieciństwa A to lęk ze koniec świata,a to ze meteor,a to ze poronie a teraz ze nie kocham męża i dZieci.najpierw naszła mnie myśl nayretna a potem lęk.nie jadłam,nie spałam,płakałam cały miesiąc.teraz nie ma już lęku ale też nie ma we mnie żadnych uczuć do męża i do dzieci.nie umiem sobie z tym poradzić ,nie wiem co Mam Robić?jest tak ze np przez pół roku jestem szczęśliwa i tryskam miłością A potem nic :( co robic

Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii, w toku której będzie Pani miała okazję pogodzić się z przeszłością, przepracować lęk i odzyskać pełną kontrolę nad życiem. W toku psychoterapii, specjalista zdiagnozuje także Pani zmienne nastroje i będzie mógł zalecić właściwe postępowanie, by Pani samopoczucie było bardziej stałe i wyrównane. Proponuję także udział w grupie terapeutycznej dla dorosłych dzieci alkoholików. Zasługuje Pani na pomoc, oraz by żyło się Pani lepiej. Proszę o siebie zadbać i podjąć terapię ze specjalistą.

Opisane przez Panią problemy zapewne są źródłem dużego cierpienia i uniemożliwiają pełne korzystanie z życia i cieszenie się nim. Jest Pani młodą osobą - myślę, że warto podjąć trud psychoterapii, by odzyskać spokój i dobre samopoczucie. Być może pomocne będzie również włączenie leków wyciszających i podnoszących nastrój.

https://terapiaslomka.wordpress.com/