Jak wyleczyć pstrykanie w uszach?

Witam, od 3 dni jestem przeziębiona. Od dwóch, przy każdym przełykaniu śliny odczuwam takie pstrykanie w uszach, o wiele mocniej w lewym, ledwo wyczuwalne w prawym (takie jak czasami po dlugim czasie po powrocie z plazy, kontakcie z woda). ALE kiedy ziewnę głęboko, na krótką chwilę, przy przełkaniu śliny to ustaje. Nie byłam jeszcze u lekarza, wolę na razie wypocić chorobę. Pomocy, bardzo się matrwię.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć