Jak zwiększyć szanse na powodzenie in-vitro?

Witam,jesteśmy po 2 nieudanej próbie invitro ( 1embriotransfer i 1krio) Będziemy wdzięczni za informacje na które elementy podczas badań, monitoringu USG należy zwrócić uwagę ( w klinice nie poinformowali nas np o szer endometrium,które ma istotny wpływ na powodzenie i w jaki sposób można je zwiększyć? Na co powinniśmy zwrócić uwagę oprócz endometrium by kolejna próba mogła się powieść. Czy jest jakiś zastrzyk, lekarstwo podawane w danym dniu cyklu ułatwiające zagnieżdżenie zarodka. Dziękujemy

Aleksander Ropielewski

Niestety proces zapłodnienia in vitro jest bardzo skomplikowany i wiele czynników ma wpływ na jego powodzenie dlatego nie da się powiedzieć na co powinni Państwo zwracać szczególną uwagę. Każdy przypadek jest inny, dlatego nie mogę udzielić jednoznacznej porady.