Jakie badania powinna wykonać osoba z bólem kręgosłupa i zaburzeniem widzenia?

Od pół roku mam bóle kręgosłupa głównie w odcinku piersiowym,coraz bardziej intensywne,mrowienie i ostry piekący ból, najsilniejszy pod prawą łopatką i drętwienie rąk w nocy,prawej bardziej, niezależnie od pozycji ciała,gdy tylko się położę. Objawy nasilają się,utrudnia to sen. Jakie badania powinnam wykonać? Nie jestem ubezpieczona,idąc do lekarza chcę mieć jakieś badania żeby nie płacić 2 razy za wizytę. Ostatnio kilka razy zaburzenia widzenia. Szczupła aktywna fiz, nie biorę leków. Dziękuję

Dzień Dobry Pani,

Optymalna byłaby jednak osobista konsultacja Pani, u lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu pokierowałby Panią diagnostycznie.

Z mojego punktu widzenia, RTG kręgosłupa szyjnego (drętwienie kończyn górnych) i piersiowego byłoby pomocne oraz konsultacja okulistyczna.

Życzę Pani tylko zadowalających wieści,
irena.mielnik.madej@gmail.com