Jakie jeszcze badania mogę wykonać przy mojej wadze?

Witam. Od paru godzin wertuję wszelkie strony dotyczące zakładania opaski na żołądek. Jednak nie wiem do kogo w pierwszej kolejności się zgłosić. Mam 30 lat, 167 wzrostu i 103kg wagi. Problem jest w tym, że nie jestem w stanie jej zrzucić, co bardzo odbija się na mojej psychice i akceptowaniu ciała. Diety nie pomagają, a wręcz jest gorzej. Mogę przez kilkanaście tygodni zdrowo się odżywiać i nawet być aktywna fizycznie a waga spadnie max 3kg. To jest dla mnie męczące, dlatego zastanawiał się nad chirurgicznym podejściem do tej sprawy. Zdarza mi się bezdech, czasem podwyższone ciśnienie oraz kołatanie serca. Cukier w granicach normy, badania tarczycy również. Nie wiem jakie jeszcze badania mogłabym zrobić celem dojścia do tego, dlaczego mój organizm nie jest w stanie współpracować pod kątem zrzucania nadmiernej wagi.

Mimo wszystko (z operacją czy bez) warto wdrożyć taki sposób odżywiania, przy ktorym ma Pani najlepsze możliwe samopoczucie. Mimo utrzymywania się nadwagi, z pewnością znajdzie Pani taki sposób odzywiania, przy którym nie ma Pani przynajmniej żadnych innych dolegliwości.

A jakie inne badania? Przede wszytskim rozpoznające stany zapalne w organiźmie i to moga być testy w kierunku insulinooporności, autoagresji, stanu jelit, składu flory jelitowej, nietolerancji pokarmowych, równowagi makro i mikroelementów, regulacji kwasowo-zasadowej, resztek pokarmowych w kale. Może być to tez problem z mitochondriami, równowaga hormonalną i tak zwanym środowiskiem i stylem życia czyli tym, jak Pani sypia, ile Pani siedzi a ile chodzi w ciągu dnia, poziomem stresu, ilością czasu spędzonego na zewnątrz i wielu innych rzeczy. Życzę powodzenia, a jakby Pani chciała dowiedziec się więcej zapraszam na www.przeciwwaga.pl