Jakie są objawy padaczki?

Dziendobry dzis zemdlalam szwagier z siostra mnie ,,ratowali" powiedzieli ze drzalam tak jakbym miala padaczke zlamaly mi sie dwa zeby przed zemdleniem zrobilo mi sie duszno i oblaly mnie poty i strasznie bolal mnie brzuch. Czy to moze byc padaczka? Ps trzy dni wczesniej bolala mnie glowa i peklo mi naczynko w oku mam czerwona plamke.

Witam!
Należy zgłosić się do lekarza POZ, wykonać zlecone przez niego badania dodatkowe i konieczna konsultacja neurologa z badaniem EEG, być może będą konieczne badania obrazowe. Całkiem możliwe, że pojawiły się u Pani objawy nerwicowe, ale o nerwicy możemy mówić po wykluczeniu zaburzeń somatycznych. Czasem "ratujące nas Otocznie" odbiera "drżenia" jako "drgawki". Wszystko należy wyjaśnić!!!
Z poważaniem
W. Łuczkowski