Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 3 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jednostajny ból w okolicach prawej strony na wysokości jajnika

Od 5 dni miewam jednostajny bol w okolicach prawej strony mnie wiecej na wysokosci jajnika, czasem promieniuje do nogi, czasem na ledzwie, czasem w gore w okolice kosci biodrowej. Usg dopochwowe nie wykazalo niczego, badanie kri bardzo dobre, badanie moczu standardowe. Co to moze byc? Internista stwierdzil, ze to nie przepuklina i kazal brac ibuprom. Wzielam ale jak chodzilam po sklepach to czulam skorcz w okolicach ledzwi i na wysokosci biodra. Co jeszcze musze zrobic?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Czy HTZ może powodować nowotwory?

HTZ to hormonalna terapia zastępcza. Stosowana jest np. przy leczeniu menopauzy. Obejrzyj film i dowiedz się, czy HTZ może spowodować raka. O terapii mówi prof. dr hab. Romuald Dębski.

Witam, opisane dolegliwości mogą być spowodowane niewłaściwym napięciem mięśni, więzadeł lub ograniczeniem ruchomości kręgosłupa co może spowodować niewłaściwe ułożenie narządów w brzuchu i w końcowym efekcie, ból. Badaniem, różnicowaniem i leczeniem podanych objawów zajmują się osteopaci lub fizjoterapeuci, którzy potrafią wykonać dokładne badanie ruchomości i symetrii miednicy i kręgosłupa oraz tzw. terapię wisceralną (badanie i leczenie przez powłoki brzuszne). Ibuprom proponuję zamienić na termofor, którym należy grzać odcinek lędźwiowy kręgosłupa do powstania czerwonej plamy na skórze (do ok. 15 min i proszę się nie poparzyć). Dodatkowo rozciąganie mięśni grupy kulszowo-goleniowej, mięśnia prostego uda i biodrowo-lędźwiowego z obu stron. Pozdrawiam Dziękuję.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy