Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kłucie w klatce piersiowej, duszności a możliwe przyczyny

Witam. Nigdy na nic poważnego nie chorowałam, nie miałam też alergii czy problemów ze zdrowiem (jedynie kolana). Od kilku miesięcy mam staszne problemy z oddychaniem, nie mogę wziąć dużego, głębokiego bo, czuję jakbym się dusiła, jedynie płytkie, a po wyiłku fizycznym (np gdy biegam) czuję jakbym się miała zaraz udusić. Ponadto od jakiegoś czasu kuje mnie w klatce piersiowej i sercu. Nie mam zbyt dużej możliwości badań ponieważ żyję za granicą.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Jakie zwierzę będzie odpowiednie dla alergika?

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor ? mniej uczulający będzie biały pupil.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by postawić jakiekolwiek rozpoznanie w ramach porady internetowej. By to zrobić konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz ew. możliwość wykonania badań dodatkowych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy