Kłucie w piersi pod wpływem nacisku

Pod wplywem nacisku odczuwam klocie dosc bolesne w lewej piersi, ktore po jakiejs chwili ustaje. Czy to cos powaznego.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, samo kłucie jest objawem bardzo niespecyficznym, jednak mimo wszystko piersi powinny zostać zbadane przez lekarza, wykluczyć należy przede wszystkim infekcje, przebyte urazy i bardziej poważne dolegliwości.