Krwawienie, ból brzucha, trudności z zasypianiem i suchość pochwy u 60-latki

Mam 60 lat, miesiączki nie mam od roku, 11 listopada 2011 wystąpiło krwawienie poprzedzone zespołem objawów przedmiesiączkowych jakie miałam,gdy miesiączki występowały w młodości.(łącznie z bólem brzucha). mam trudności ze snem, występuje suchość pochwy. Jak temu zaradzić ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości (zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego). Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.