Krwawienie po pominięciu tabletki antykoncepcyjnej

Od 17 maja przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Daylette. Tydzień temu z powodu gorączki zapomniałam przyjąć tabletki i następnego dnia zgodnie z zaleceniem przyjęłam 2. Od tamtej pory biorę je codziennie, jednak już wtedy pojawiło się krwawienie, które trwa do dzisiaj i nie wydaje się by miało zniknąć. Nie przypomina miesiączki, krew jest jasnoczerwona. Czy powinnam odstawić tabletki czy przeczekać? Dodam, iż gdy 4 dni temu byłam u ginekologa z innego powodu, powiedział iż nie mam się przejmować.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani zastosować się do zaleceń ginekologa oraz kontynuować stosowanie tabletek zgodnie z harmonogramem.