Lęk przed omdleniem i nerwica lękowa

witam, mam pewien problem ponieważ z mężem planujemy przeprowadzkę do niemiec na stałe ponieważ mąż tam pracuje, ja też na początku chcę pujść so szkoły językowej pużniej do pracy, obecnie cgoruje na nerwicę lękową ciagły lę przed zemdleniem jak wyjdę z domu, bądż przed śmiercią, leczę sie prywatnie u psychoterapeuty na terapi ISTDP oraz przyjmuję elice 5 mg od 10 miesięcy, i teraz mam obawy czy wyjechać czy zostać w Pl bo obję się że tam objawy mi się nasilą i bedzie jeszcze gorzej, pozdrawiam

Może Pani kontynuować psychoterapię- na miejscu lub przez skype'a (sa gabinety pracujące w ten sposób). będzie Pani mogła dzięki temu poradzić sobie z objawami choroby i dalej pracować nad sobą pomimo zmiany miejsca zamieszkania.