Mdłości przed miesiączką i zmiany nastroju pomimo stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Mam problem chyba z hormonami.. 5/6 miesięcy temu ginekolog przepisał mi tabletki anty z powodu problemów z hormonami, miałam uderzenia gorąca, ból warg sromowych i mdłości oraz zmiany nastroju i to wszystko przed i w trakcie miesiączki. Przed pierwsze 4 miesiące brania tabletek nie miałam żadnych objawów tego. Jednak teraz wróciły mdłości przed miesiączką oraz zmiany nastroju.. Czy trzeba zmienić tabletki? Dodam, ze uderzeń gorąca już wcale nie mam jak i bólu warg sromowych.

Renata GrzechociĹska

Witam
Jeżeli ponownie pojawiły się dolegliwości mimo ich wcześniejszego braku prawdopodobnie należy zmienić preparat, proszę udać się ginekologa.
Pozdrawiam

problem moze byc gdzieindziej.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza