Nasilające się kłucia po prawej stronie brzucha

od rana odczuwam klucie w prawej stronie brzucha klucie nasila sie gdy chodze mozna je porownac do klucia podczas kolki dodam ze prawdopodobnie jestem w ciazy robilam test wyszedl pozytywny wizyte u ginekologa mam dopiero jutro.. bardzo niepokoi mnie to klucie w boku co to moze byc?

Opisywany ból nie brzmi jak opis ostrego stanu jamy brzusznej. Jutro ma Pani wizytę u ginekologa i radziłbym opanować nerwy i skupienie się na dobrej nowinie. Jeżeli objawy będą Pani bardzo doskwierać, proszę zgłosić się do SOR.