Nawracające ataki gorączki, wymiotów i bóle brzucha u 5-latki

Dzień Dobry. Chiałabym zapytać o moja 5- letnią córkę. Mniej więcej co 2 tygodnie dostaje ona gorączkę trwającą około 48 godzin dochodzącą do 40 stopni, ból brzucha w okolicy żołądka oraz bóle podbrzusza. Do tego wymioty , czasami biegunka na przemian z zaparciami. Gdy miała zaparcia zauważyłam na kupie biały śluz.W uszach ma założone dreny, nie ma zapalenia ucha. Za każdym razem gdy idę do lekarza mówi on że jest to tylko wirus. Ja bardzo się boję, proszę o odpowiedz Z góry dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ile razy pojawił się już taki epizod. Jeśli bowiem 1-2 razy to rzeczywiście nie ma powodów do niepokoju. Jeśli jednak więcej, sugeruję dokładniejszą diagnostykę pod okiem specjalisty gastrologa dziecięcego.