Nerwica lękowa, depresja i zapaść

Witam,w tym roku bede mial 35 lat.W wieku 21 ;lat zachorowalem.Mialem depresje zapasc w glowie.Wczesniej nerwica lekowa.Pozniej napadowosc.Wyszedlem z tego wszystkiego.brałem rozne leki przez ten czas.Obecnie mam pustke w głowie jestem nienaturalnie spokojny zaniki pamięci nie jestem taki wrazliwy jak naturalnie zawsze byłem.Czytałem,że moze toksykolog by mi pomogł odtruwajac moj organizm z chemii,ktoa uzbierala sie przez lata.Zebym pil herbatki z czystka(zioła).Prosze o rade

Dzień dobry,

Najlepiej skonsultować swój stan osobiście z lekarzem psychiatrą.
Nie pisze Pan jakie leki Pan brał, jak długo trwało leczenie farmakologiczne czy nadal Pan je stosuje. Czy obecne objawy mają w ogóle związek z farmakoterapią ? Jak Pan widzi - zawsze niezbędna jest osobista wizyta u specjalisty, który będzie w stanie udzielić Panu informacji.