Niedoczynność tarczycy oraz wyniku badania hormonów tarczycy i poziomu glukozy

Witam. Mam nieokreśloną niedoczynność tarczycy- USG prawidłowe, przeciwciała anty-TG i anty-TPO w prawidłowej normie,TSH wedle ostatnich badań ciągle podwyższone mimo przyjmowania T4(5.2 w normie do 4.2), wyniki FT4 i FT3 w normie. Miałem wykonaną także krzywą cukrową, o którą konkretnie mam pytanie. Wynik na czczo 93, po 2 godzinach po podaniu 75g glukozy wynik to 70. Samopoczucie w trakcie i po teście wskazywało na objawy hipoglikemii(osłabienie,brak koncentracji)jak mam to interpretować?

Wyniki krzywej cukrowej są w normie i nie wskazują na występowanie hipoglikemii, czy jakiś zaburzeń diabetologicznych. Może objawy jakie Pani przedstawiła w czasie wykonywania badania miały charakter emocjonalny.