Nieregularne cykle a ryzyko zapłodnienia

Witam ostatni okres trwał od 12.03 do19.03.cykle mam nieregularne 24 uprawialiśmy z partnerem petting po czym z zabezpieczeniem chłopak włożył ok 4 cm do pochwy niestety prezerwatywa pękła i natychmiast go wyjął. Martwię się ze mogłam mieć dni płodne chociaz śluz był rzadki jak woda dopiero 25 zaczął gęstnieć i stał się biały pojawiły się bóle podbrzusza i kłucia w okolicy jajników choć wydaje mi sie ze to owulacja za kazdym razem jakos tydzień po miesiączce dodatkowo pojawiaja sie plamienia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome - tak naprawdę nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Opisane plamienia, które pojawiają się po miesiączce wymagają jednak oceny specjalisty ginekologa. Proszę zatem udać się na konsultację.