Nieregularny okres i wydzielina z piersi a prawdopodobieństwo ciąży

4 tygodnie temu kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem. Mam nieregularny okres ostatni raz miałam 5 miesiącu temu. Ostatnio trochę mi niedobrze ale może wynikać to z dużego stresu także zauważyłam że jak przycisnę piersi to pojawia się biały lub przeźroczysty płyn. Czy mogę być w ciąży ??

Magdalena StusiĹska

Nie można wykluczyć, że jest Pani w ciąży. Jeżeli chodzi o tak rzadki okres- najlepiej byłoby skonsultować się z ginekologiem, aby ustalić przyczynę problemu i odpowiednio leczyc.