Normy wyników badania testosteronu, FSH i LH u 3-miesięcznego chłopca

Dzień dobry, Robiłam synkowi badania testosteronu, fsh, lh do wizyty mamy jeszcze troche czasu, a chcialabym sie dowiedziec jesli to mozliwe jakie sa normy wynikow tych badań dla 3 mc chlopca.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyniki są swoiste dla laboratorium wykonującego oznaczenie. Istnieje niewiele wskazań do oznaczenia tych u niemowląt płci męskiej, dlatego warto skonsultować wyniki z lekarzem zlecającym. Pozdrawiam