O czym może świadczyć nadmierna senność?

Witam. Kiedy rano sie budze... np o 8 do 10 lub 11 godziny jakos normalnie funkcjonuje a potem znuzy mnie i musze sie polozyc na 2 do 3 godzin. Kawy raczej pic nie moge. Czasem po kawie czuje sie gorzej. To moga byc problemy hormonalne. Moze moja jakosc snu jest nie najlepsza. Mecze sie juz z tym baardzo dlugo.

Szanowny Panie,

w pierwszej kolejności warto byłoby zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania krwi. Następnie warto byłoby się zastanowić czy przestrzega Pan zasad higieny snu. W końcu - warto byłoby zgłosić się do psychiatry (aby wykluczyć obecność zaburzeń psychicznych, które mogą się wiązać z nadmierną sennością w ciągu dnia).

Pozdrawiam i życzę zdrowia

Lech Popiołek

http://psychiatra-dzieciecy-krakow.pl/